Znajdujesz sie w:     Start Zrealizowane inwestycje
ZREALIZOWANE INWESTYCJE
Osiedle Potockiego
Osiedle Potockiego

Osiedle 12 domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej przy ul. Potockiego w Rzeszowie, położone na tle lasu, w malowniczej i niezwykle atrakcyjnej dzielnicy Rzeszowa, w otoczeniu istniejących nowoczesnych domów i rezydencji.

Osiedle składa się z 4 domów w zabudowie bliźniaczej oraz 1 szeregówki cztero-segmentowej. Cała inwestycja  ogrodzona i będzie posiada wewnętrzną zamkniętą drogę o szerokości 5 metrów oraz prywatny parking dla mieszkańców. Osiedle jes położone bezpośrednio przy miejskiej drodze, przy której dodatkowo znajduje się przystanek miejskiej linii autobusowej, graniczący bezpośrednio z działką!Wszystkie segmenty posiadają taką samą powierzchnię, ok. 162 m.kw. wraz z garażem, do którego będzie przygotowany podjazd z kostki brukowej. Domy są wzbudowane na działkach o powierzchni od ok. 2 arów - segmenty środkowe w szeregówce - do ok. 3-5 arów dla wszystkich pozostałych domów.

 

Krasne
Krasne

Naszą pierwszą inwestycją były domy w zabudowie szeregowej, składającej się z 4 segmentów na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w Krasnem, położonym na widokowym wzgórzu.

 

 
Powered by Phoca Gallery