Znajdujesz sie w:     Start
OPIS INWESTYCJI PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo.

„Osiedle Violin”, jest zlokalizowane w najbardziej malowniczej części podrzeszowskiej miejscowości - Krasne. Osiedle to 19 nowoczesnych domów w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej na działkach od 4,5 do 10 arów. Otoczenie gwarantuje komfortowe i ekologiczne warunki mieszkania i życia. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się nowe domy jednorodzinne i obszary urokliwej zieleni.

 
Do wyboru pozostawiamy Państwu trzy różne typy domów, których cechami wspólnymi są funkcjonalność i nowoczesny design. Gwarantuje to ich unikalność i wyjątkowość w krajobrazie podmiejskim. Oferujemy trzy warianty wykończenia domów: surowy zamknięty, deweloperski oraz pod klucz. Każdy z wariantów realizowany jest z użyciem najwyżej jakości materiałów i cechuje go bogate wyposażenie
 

 

Osiedle jest usytuowane na blisko 2 hektarach powierzchni z drogą wewnętrzną o szerokości 5 metrów, wykonaną z kostki brukowej.W okolicy do Państwa dyspozycji są: duże centrum handlowe Auchan, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, sklepy i punkty usługowe.Dogodny dojazd komunikacją miejską.Odległość od granicy miasta to ok. 4 km od centrum 8 km.

 

Osiedle domów Krasne - Osiedle Violin