Znajdujesz sie w:     Start O nas
PDF Drukuj Email

Firma Landeo powstała w 2006 r. Głównym obszarem naszej działalności są inwestycje deweloperskie skupione zwłaszcza na budownictwie mieszkaniowym, w tym przede wszystkim domów jednorodzinnych wolnostojących oraz w zabudowie szeregowej i bliźniaczej.

Do naszych inwestycji staramy się wybierać wyłącznie najlepiej położne działki, z pełną infrastrukturą, dogodnym połączeniem drogowym i bliskością najważniejszych obiektów publicznych, a zarazem te, które położone są w spokojnym, zacisznym miejscu, idealnym do mieszkania i odpoczywania. Starannie dobierane projekty naszych inwestycji, które wcześniej zawsze są konsultowane z architektami, gwarantują pełną funkcjonalność i komfort mieszkańcom, a nowoczesne systemy rozwiązań technicznych oraz wysokiej jakości materiały, w połączeniu z atrakcyjnymi projektami domów, zapewniają ich estetykę i elegancję.

Realizacje naszych inwestycji powierzamy wyłącznie sprawdzonym i wiarygodnym firmom budowlanym, które swoim doświadczeniem i renomą dodatkowo gwarantują wysoki poziom jakości budowanych domów.